Ruh sağlığının sağlıklı olmanın vazgeçilmez bir parçası olması bilinci ile kurduğumuz Şahan Psikiyatri Merkezi, uzman psikolog ve psikiyatristlerden oluşan kadrosu ile çocuk ve yetişkinlere hizmet sunmaktadır. Sunduğumuz hizmetlerde ‘’hastalık yoktur hasta vardır’’ ilkesinden hareketle her bireyin biricikliği, etik değerler ve bilimselliği temel alarak sizlere en etkili şekilde yardımcı olabilmeyi amaçlamaktayız.

Kliniğimiz bünyesinde;

  • Bireysel terapi
  • TMS (Transkranial Manyetik Stimulasyon) Tedavisi
  • Oyun terapisi
  • Grup terapisi
  • Aile terapisi
  • Cinsel terapi
  • Psikometrik ölçümler (testler, ölçekler vb.) hizmetleri verilmektedir.

Bireysel hizmetlerimizin yanı sıra kurumlara yönelik danışmanlık ve eğitimler ile gönüllü olarak yer aldığımız topluma yönelik sosyal sorumluluk projesi alanlarında da aktif çalışmalarda bulunmaktayız.

Çalışmalarında bilimsellik, gizlilik, hasta hakları, faydalı olma, güven ilişkisi oluşturma ve güncel gelişmeleri takip etme gibi temel ilkeleri benimseyen uzman kadromuz sizlere en iyi biçimde yardımcı olmak adına koordineli olarak çalışmakta ve tedavi planları titizlikle oluşturulmaktadır.

Randevu sistemi ile hizmet sunulmaktadır. Zamanınız bizim içinde çok değerli. Bu nedenle Randevu sisteminden kaynaklanacak bir bekleme yaşamazsınız. Size taahhüt edilen zaman diliminde doktorunuzla görüşmeniz sağlanmaktadır. Çocuklar bizim en kıymetli varlıklarımızdır. Onlar için her zaman en iyi olanı tercih ederiz. Sağlıkları ise asla şansa bırakılmayacak kadar önemlidir. Çocuğunuzun herhangi bir probleminden ötürü sağlık hizmeti almak için merkezimize geldiğinizde onların hastane ve doktor korkusu yaşamadığı bir ortamda bulunması için gerekli tüm detaylar düşünülmüştür.

 

 

<

E-RANDEVU

Randevularınızı Planlayın